Oddychaj spokojnie! Dron antysmogowy dla poprawy jakości powietrza w Konstantynowie i ochrony zdrowia mieszkanek i mieszkańców naszego miasta.

Głosuj
Numer projektu: 16
Opis

Projekt obejmuje zakup profesjonalnego drona antysmogowego do użytku przez Straż Miejską oraz szkolenie z zakresu jego obsługi dla strażnika miejskiego (przygotowującego do egzaminu państwowego na świadectwo kwalifikacji UAVO BVLOS), a także ubezpieczenie drona.

Projekt jest kierowany dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców Konstantynowa. Od najmłodszego dziecka, przez kobiety w ciąży i osoby lubiące aktywność na powietrzu, po seniorki i seniorów, ponieważ skażone powietrze, pełne smogu i rakotwórczych substancji, które latami kumulują się w naszych organizmach, prowadząc ostatecznie do utraty zdrowia, a często i życia, zagraża wszystkim! Szkodliwe pyły i zanieczyszczenia przedostają się przez mikronieszczelności do naszych mieszkań przez wiele miesięcy i atakują codziennie, 24 godziny na dobę, nasz układ oddechowy, krwionośny i nerwowy. Dron antysmogowy pozwoli polepszyć jakość powietrza w naszym mieście, co wpłynie pozytywnie na dobrostan ludzi. Zawalczmy razem o nasze zdrowie!

Lokalizacja


Szacunkowy koszt realizacji

Szacunkowy koszt realizacji zadania: 62 250 zł

Inne projekty